• Az ország legnagyobb árukészletével állunk rendelkezésére!

  • Nyitva tartás

    H-Sz: 8 - 17h

Banki könyvelő

BANKI KÖNYVELŐ (Budapest)

Főbb feladatok:

  • Banki utalások, terhelések, jóváírások könyvelése
  • Futárelszámoláshoz kapcsolódó utalások könyvelése
  • Vevői utalások nyomon követése, tisztázása
  • Kézi utalások összeállítása, előkészített megbízási csomagok betöltése a bankba

Elvárások:

  • Könyvelői képesítés, végzettség
  • Banki könyvelési tapasztalat
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű excel tudás

Előnyt jelentenek:

  • Navision rendszer ismerete
  • Multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű állás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Cafeteria juttatás
  • Kellemes munkakörnyezet, fiatalos, lendületes és támogató csapat
  • Tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető iroda

Jelentkezés módja: kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és fizetési igényét a karrier@akh.hu címre!