• Az ország legnagyobb árukészletével állunk rendelkezésére!

  • Nyitva tartás

    H-Sz: 8 - 17h

CSOMAGOLÁSI ÉS MŰSZAKI VEZETŐ

CSOMAGOLÁSI ÉS MŰSZAKI VEZETŐ (Baj)

Főbb feladatok:

  • Személygépjármű-parkok, lízingcégek, flották bértárolt gumiabroncsainak/kerekeinek raktározási, raktár-logisztikai feladatainak ellátása
  • Csomagoló és szortírozó gépsor üzemeltetésének folyamatos biztosítása mind műszaki szempontból, mind a szükséges személyzet vezénylése tekintetében
  • Csomagoló és szortírozó gépsor teljesítményének mérése, visszajelzés a dolgozóknak, fejlesztés, sorhatékonyság maximalizálása
  • Általános gépészeti és villamossági fejlesztési, javítási és karbantartási feladatok tervezése és irányítása
  • Épületek fenntartásával kapcsolatos javítási és karbantartási feladatok menedzselése
  • Váratlan meghibásodások gyors és szakszerű elháríttatása
  • Visszatérő műszaki hibák okainak feltárása, megelőző intézkedések kidolgozása
  • Új belépők oktatása, dolgozók munka közbeni fejlesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Határozottság és jó kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Erős problémamegoldó és koordinációs képesség
  • Terhelhetőség
  • Határidők betartása

Előnyt jelentenek:

  • 1- 2 év csoportvezetői tapasztalat
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jártasság raktári eszközök, berendezések, tűzjelző rendszer karbantartásában
  • Jártasság telephely fenntartásban, szolgáltatókkal történő kapcsolattartásban

Amit kínálunk:

  • Bejárási támogatás
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű állás
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria juttatás

Munkavégzés helye: Baj

 Jelentkezés módja: kérjük, küldje el fényképes angol/német és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát és fizetési igényét a karrier@akh.hucímre!