• Az ország legnagyobb árukészletével állunk rendelkezésére!

  • Nyitva tartás

    H-Sz: 8 - 17h

KONTROLLER

KONTROLLER

KONTROLLER (Ellátási Lánc – Budapest)

Főbb feladatok:

  • Proaktív részvétel az Ellátási Lánc üzletág éves pénzügyi tervezésben és évközi előrejelzésekben
  • Belső riportok, elemzések készítése és fejlesztése
  • Terv-tény-előző év költségek közötti eltérések elemzése
  • Költség kontroll – a költséghely-felelősök támogatása és kontrollja
  • Ad hoc pénzügyi jelentések, elemzések készítése
  • Részvétel a havi, negyedéves és éves zárásokban
  • Részvétel a vállalat irányítási rendszer (ERP), valamint a vezetői információs rendszer fejlesztésében, bevezetésében
  • Együttműködés a vállalati kontrollerrel és a könyvelési osztállyal, kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai szakirányú végzettség (számvitel vagy kontrolling szakos közgazdász végzettség)
  • 3-4 éves kontrolling vagy könyvelési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Gazdasági, számviteli ismeretek
  • Kiváló elemző képesség, következtetések, javaslatok és megoldások megfogalmazásának képessége
  • Analitikus gondolkodás és rendszerszemlélet
  • Erős problémamegoldó készség
  • Önálló, proaktív és precíz munkavégzés
  • Pozitív, energikus személyiség és kezdeményezőkészség
  • Erős Excel felhasználói ismeret (függvények, kimutatások, diagramok magabiztos alkalmazása)
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Jó kapcsolatteremtő, kommunikatív személyiség

Előnyök:

  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Integrált vállalat irányítási rendszer (ERP) ismeret
  • Vezetői információs (BI) rendszer használata

Amit ajánlunk:

  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű állás
  • Versenyképes javadalmazás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nagyvállalati munkakörnyezet, családias légkör
  • Fiatalos csapat
  • Tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető munkahely

Jelentkezés módja: kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és fizetési igényét a karrier@akh.hu címre!