• Az ország legnagyobb árukészletével állunk rendelkezésére!

  • Nyitva tartás

    H-Sz: 8 - 17h

szenior banki könyvelő

SZENIOR BANKI KÖNYVELŐ (Budapest)

Főbb feladatok:

  • Banki kivonatok könyvelése
  • Vevői utalások nyomon követése, tisztázása
  • Kézi – és csoportos utalások összeállítása, előkészített megbízási csomagok betöltése a bankba
  • Kapcsolattartás a bankkal operatív ügyekben
  • Havi zárásban való részvétel: főkönyv és analitika egyeztetése
  • Vezetői riportok összeállítása (hitel, kamat, cash-flow)
  • Pénztárrovancsok ellenőrzése
  • Banki és pénztári folyamatok kialakításában, szabályzatkészítésben való részvétel

Elvárások:

  • Önálló, pontos, naprakész munkavégzés, problémamegoldás
  • 5 év könyvelői tapasztalat (előny: banki könyvelés)
  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Haladó szintű Excel tudás

Előnyt jelentenek:

  • Navision rendszer ismerete
  • Nagyvállalati környezetben szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Teljes munkaidős állás
  • Versenyképes alapbér, éves bónusz
  • Cafeteria

Jelentkezés módja: kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és fizetési igényét a karrier@akh.hu címre!