• Az ország legnagyobb árukészletével állunk rendelkezésére!

  • Nyitva tartás

    H-Sz: 8 - 17h

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI KOORDINÁTOR

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI KOORDINÁTOR (Budapest)

Főbb feladatok:

  • Ügyfelekkel, partnerekkel való kapcsolattartás
  • Beérkező telefonok, e-mailek kezelése, megválaszolása
  • Operatív ügyintézés
  • Reklamáció- és panaszkezelés, kivizsgálás
  • Rendelések felvétele, feldolgozása, időpontegyeztetés
  • Szolgáltatások szervezése, egyeztetése
  • Adminisztrációs feladatok Excelben és a vállalat saját rendszerében

Elvárások:

  • Ügyfélszolgálati területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó készség
  • Pozitív személyiség
  • Terhelhetőség, monotonitás tűrés
  • Precizitás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Office, Outlook)
  • Csapatban és önállóan történő megbízható, pontos munkavégzés
  • Szlovén nyelvismeret
  • Angol és/vagy német nyelvismeret

Előnyt jelentenek:

  • Egyéb idegen nyelv ismerete pl.: román
  • Autóiparban, kereskedelemben vagy szolgáltatási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű állás
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Lendületes, jó hangulatú csapat

Jelentkezés módja: kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és fizetési igényét a karrier@akh.hu címre!