Kontroller (Budapest)

Főbb feladatok:

  • Pénzügyi tervezés folyamatának irányítása, adatok begyűjtése és a pénzügyi tervek határidőre történő elkészítése
  • A havi, negyedéves és éves pénzügyi zárások elkészítése, ehhez szükséges információk összegyűjtése, pénzügyi becslések kalkulációja
  • Havi, negyedéves és éves vezető jelentések (pénzügyi és gazdasági kimutatások, elemzések és elszámolások) határidőre történő előkészítése és ellenőrzése
  • Pénzügyi és gazdasági elemzések készítése
  • Működő tőke (working capital) riportok, elemzések készítése
  • Különböző pénzügyi, üzleti és kereskedelmi teljesítményelemzés
  • Pénzügyi modellek (profitabilitási, megtérülési, kereskedelmi, stb.) összeállítása
  • Vezetői döntéstámogató elemzések készítése
  • Költség kontroll
  • Beruházási, megtérülési számítások készítése
  • Közreműködés egyéb ad-hoc elemzések, riportok összeállításában
  • Kockázatelemzések készítése
  • Szükség szerint támogatás biztosítása a vállalati folyamatok, szabályzatok, eljárások és ellenőrzések kidolgozása, alkalmazása és módosítása kapcsán
  • Közvetlen együttműködés és jól működő munkakapcsolat kialakítása Cégcsoporton belül a kulcspozíciókban dolgozókkal
  • Részvétel a vezetők információs rendszer fejlesztésében

Elvárások:

  • Szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség (kontroller, közgazdász)
  • Hasonló területen szerzett (3-4 év) tapasztalat
  • Erős Excel felhasználói ismeret (függvények, kimutatások, diagramok magabiztos alkalmazása)
  • Analitikus gondolkodás
  • Kiváló elemző képesség, következtetések, javaslatok és megoldások megfogalmazásának képessége
  • Erős problémamegoldó képesség
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Csapatjátékos attitűd jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képességgel
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Integrált vállalatirányítási rendszer (ERP) ismerete
  • Vezető információs (BI) rendszer használata

Amit kínálunk:

  • Változatos, összetett feladatkör, fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Rugalmas munkaidő
  • Cafetéria
  • Céges telefon, laptop

Jelentkezés módja: kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és fizetési igényét a karrier@akh.hu címre!