GUMISZERELŐ (Budapest)

Főbb feladatok:

  • Gumiabroncsok és kerekek összekészítése, le- és felszerelése, átszerelése;
  • Centrírozás;
  • Defektjavítás;
  • Gumihotelbe történő betárolás.

Elvárások:

  • Jó fizikum;
  • Műszaki beállítottság;
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Rugalmasság és terhelhetőség.

Előnyt jelentenek:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Gumiszerelői / autószerelői végzettség;
  • Mobil gumiszerelési, illetve helyszíni szerelési tapasztalat;
  • Felni javítási tapasztalat;
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződés;
  • Versenyképes alapbér és havi, továbbá szezonális teljesítménybónuszok;
  • Éves bruttó 660.000 Ft Cafeteria keret;
  • Munkába járás költségtérítése (30 Ft/km);
  • Könnyen megközelíthető munkahely;
  • Beiskolázás és szakképesítés megszerzésének támogatása;
  • Belső képzések;
  • Iskolakezdési támogatás;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Jól felszerelt műhely;
  • Eszköztámogatás (jó minőségű munkaruházat);
  • Belső vásárlási kedvezmény;
  • Kihívásokkal színesített, változatos munkanapok;
  • Összetartó, barátságos csapat.

Munkavégzés helye: budapesti telephelyeink, melyek közül elsősorban az alábbi szervizeinkben várjuk új kollégáinkat:

Jelentkezés módja: kérjük, küldje el jelentkezését, elérhetőségét és bérigényét a karrier@akh.hu címre!