Junior kontroller (Budapest)

Főbb feladatok:

  • A pénzügyi kontroller napi munkavégzésének támogatása;
  • Részvétel a havi pénzügyi zárásban;
  • Belső jelentések, napi/havi/negyedéves és éves kontrolling riportok, kimutatások összeállítása és magyarázatokkal való ellátása;
  • A tervezési és előrejelzési feladatokban való részvétel;
  • Belső rendszerek (NAV, QlikSense, etc.) magabiztos, napi szintű használata.

Elvárások:

  • Pénzügy/Számvitel területen szerzett (vagy folyamatban lévő) BA diploma;
  • Számítógép felhasználói ismeretek (Windows, MS-Office) – erős EXCEL ismeretek (pivot, függvények);
  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • Precíz, pontos munkavégzés a határidők betartásával;
  • Logikus gondolkodás, analitikus képesség,
  • Csapatjátékos attitűd;
  • Terhelhetőség és önálló munkavégzés képessége.

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett gyakornoki és/vagy munkatapasztalat;
  • Adatbázis kezelő programok ismerete.

Amit kínálunk:

  • Önálló feladatok és szakmai fejlődési lehetőség egy stabil hátterű vállalatnál;
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú, biztos munkalehetőség;
  • Versenyképes alapbér és éves teljesítménybónusz;
  • Éves bruttó 660.000 Ft cafeteria keret;
  • Céges laptop;
  • Dolgozói kedvezmény,
  • Maximális munkába járási támogatás;
  • Iskolakezdési támogatás;
  • Rugalmas munkarend, a próbaidőt követően hibrid munkavégzés (heti 1 nap home office lehetősége a próbaidőt követően);
  • Támogató vezető, barátságos légkör.

Jelentkezés módja: kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és fizetési igényét a karrier@akh.hu címre!