LÉTESÍTMÉNY ÉS RENDEZVÉNY KOORDINÁTOR – Baj (Komárom-Esztergom megye)

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Főbb feladatok:

  • Baji Oktatási Központ takarítása (rendezvényterem, szobák és szociális helyiségek takarítása, mosás, vasalás);
  • Vendégek fogadásának előkészítése, részvétel havi 1-3 rendezvény (8-15 fős) lebonyolításában;
  • Vállalkozók, beszállítók felkutatása, munkák elvégeztetése és ellenőrzése (karbantartás, javítás és kertészet)
  • Anyagbeszerzés pénzkezeléssel;
  • Postai küldemények intézése;
  • Baji Oktatási Központ teljes körű, gazdaszemléletű kezelése, állagvédelme.

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány;
  • Precíz, pontos munkavégzés;
  • Terhelhetőség;
  • Megbízhatóság.

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Kreatív problémamegoldó készség;
  • Saját gépjármű – költségtérítést fizetünk;
  • Számítógép felhasználói ismeretek.

Munkavégzés helye: Tata Logisztikai Központ, 2836 Baj, Petőfi Sándor utca 1.

Jelentkezés módja: kérjük, küldje el jelentkezését, elérhetőségét és bérigényét a karrier@akh.hu címre!